Granulaty czyszczące Dyna-Purge


 

Granulaty czyszczące marki Dyna-Purge są produktem amerykańskiej firmy Shuman Plastics Inc., która specjalizuje się w ich produkcji od ponad 30 lat. Dyna-Purge jest unikalnym środkiem o działaniu mechanicznym, niezawierającym chemikaliów oraz nieścierającym: zawarte w nim granulki miękną, lecz nie ulegają całkowitemu stopieniu w trakcie plastyfikacji. Dzięki temu oraz zastosowaniu specjalnych dodatków wspomagających możliwe jest szybkie usunięcie złogów węglowych, zdegradowanego tworzywa oraz pigmentu z układów uplastyczniających wtryskarek i wytłaczarek.

Zastosowanie:

  • zmiana kolorów
  • zmiana tworzyw
  • usunięcie czarnych kropek oraz smug w detalach
  • okresowe czyszczenie maszyn
  • na zakończenie pracy i przy rozruchu maszyn dla uniknięcia degradacji tworzywa


Granulaty Dyna-Purge działają efektywnie po użyciu niewielkiej ilości środka, co przekłada się na zminimalizowanie czasu przestoju oraz redukcję ilości odpadów powstałych przy produkcji. Są dostępne jako produkt gotowy do użycia, bez potrzeby mieszania z innym tworzywem. Przy zastosowaniu nie jest wymagana zmiana parametrów maszyny oraz pozostawienie w cylindrze, a cały proces czyszczenia, z uwagi na brak chemikaliów, jest w pełni bezpieczny dla obsługi. Produkty Dyna-Purge nie zawierają także dodatków ściernych, co pozwala na bezpieczny kontakt z częściami polerowanymi maszyny.


Środek dostępny jest w 10 rodzajach dopasowanych do konkretnego rodzaju produkcji: wtrysku, wytłaczania oraz rozdmuchu. W celu łatwego doboru odpowiedniego produktu zapraszamy do zapoznania się z tabelą doboru środków Dyna-Purge lub kontaktu z przedstawcielem naszej firmy.

 


 


napisz do nas na adres
marinus@marinus.com.pl

porozmawiajmy przez telefon
+48 509 560 645

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Marinus © 2012
projekt i wykonanie spinacz.com